למה כן לעשות חתונה בטבע באמצע שבוע

חתונה בטבע באמצע שבוע

נתחיל בזה שנפריח את הסטיגמה הרווחת – באמצע שבוע החתונה תיגמר מוקדם יותר.
יש קצת אמת בדברים כמובן, וכנראה שהדודה מדרגה רביעית הייתה נשארת עוד איזה חצי שעה אם לא הייתה צריכה לקום למחרת לעבודה. אבל תסכימו איתי שאותה דודה ודומיה כנראה לא יהיו מאלה שירקדו אתכם עד אור הבוקר בכל מקרה.. אז מה בעצם אנחנו אומרים? תשתחררו מהקיבעון ומהסטיגמה של חתונות אמצע שבוע והצטרפו אלינו למסע אל עבר חתונת החלומות שלכם.

שאלת השאלות, כמה עולה?

תודו, מהרגע שהתקרבתם לכיוון תכנון החתונה זו השאלה הרווחת אצלכם ובקרב המשפחה. על אחת כמה וכמה אחרי שהעלתם את הרעיון של חתונה בשטח.
הכל פתאום הופך להיות מדיד ונמדד. רעיונות קמים ונופלים על שאלה כל כך פשוטה.
אנחנו אומרים – אפשר אחרת! תוכלו לבחור את הלוקיישן שתמיד חלמתם עליו, הקייטרינג עם המנות הכי אהובות, ה-צלם, ה-מאפרת, ה-בר, והעיצוב שכל כך רציתם. כל זה ואפילו ישאר תקציב לקוקטיילים המדליקים שראיתם פעם באיזה חתונה ואמרתם לעצמכם שאתם פשוט חייבים.

ברגע שסיכמנו שהאורחים ישמחו באותה המידה בין אם מדובר ביום חמישי / שלישי / רביעי או כל יום אחר, אפשר לפנות את המחשבה לעלות תועלת – התקציב שלכם הוא התקציב, הכל שאלה של בחירה איך ולאן לנתב אותו.

סיבה לחגיגה

יום חמישי הוא הסימן הרשמי של הסופ”ש, אז למה שלא תקדימו אותו ביום אחד?
כולנו מגיעים לחמישי מותשים מהשבוע הארוך שהיה, טרודים עם משימות אחרונות שנשארו לסוף השבוע ורק רוצים לנוח. אז נכון שכנראה נצא בחמישי לכמה דרינקים באיזה בר, ואם זה בחתונה אז נרים לחיים כמה שרק נוכל, אבל אם רק תתנו לנו סיבה למסיבה אנחנו נשמח לעשות את אותו הדבר ברביעי, בשלישי או בכל יום בשבוע!
ולגבי הצעירים? אל תדאגו להם.. הם יחגגו יחד אתכם לא משנה מה היום, באיזו פלנטה מדובר ומה השעה שהשעון מראה.

לא צריך לחכות ליולי 2025

עונת החתונות, התקופה הזאת בשנה שכולם רוצים להתחתן בה, למה? כי יש אור בחוץ עד מאוחר, כי מזג האוויר נעים, כי כולם יותר שמחים בקיץ וכי פשוט כי.
תשמחו לגלות שיש הרבה יותר גמישות בכל הנוגע לחתונת אמצע שבוע, החל מהתאריכים ועד הספקים. לא צריך לחכות שנה ולעיתים אף יותר כדי להפוך לזוג נשוי, צריך פשוט לקחת את הזמן הנכון לתכנון בשבילכם ולבחור תאריך. 

ולסיום סיומת..

חתונה בטבע היא חתונה מיוחדת, שונה ומגניבה ללא ספק. חלק גדול מרשימת האורחים שלכם מעולם לא היו בחתונה כזו והם סקרנים לגלות מה זו החיה הזו. יש גם חלק שחושש אולי קצת, אבל רק כי הם לא יודעים כמה כיף מצפה להם. אז עם כל הציפייה וההמתנה והשמחה – אל תתפשרו על הדברים שחשובים לכם באמת רק בגלל איזושהי סטיגמה על ימים בשבוע והקשר שלהם לוייב של האירוע.. וכשאנחנו אומרים הדברים החשובים אנחנו מתכוונים לספקים המדהימים שאתם חולמים עליהם כבר ימים ולילות..

הלכנו להתארגן לחתונה הבאה, נתראה בשמחות!