חתונה בטבע בתקופת החגים של ישראל

גם כאן ישנה סטיגמה רווחת כמובן – אנשים לא יגיעו. גם הפעם נתחיל בזה שנפריח את הסטיגמה..
כמובן שקיים ביסוס כלשהו לדברים, וכנראה שיהיו יותר אנשים בחו”ל בתקופת החגים, אבל בואו נהייה כנים – בד”כ הם תופסים רק כמה ימים בחו”ל, ולנו יש חודש שלם להינות פה עם מגוון תאריכים מגניבים לחתונה בטבע כמו שדמיינתם.. וגם, זו דרך מצוינת לצמצם את רשימת המוזמנים ולוותר על כל ה’חייב להזמין’.. ולגבי החופשות בחו”ל יש לנו גם טריק קטן בסיום הכתבה. שווה להציץ.
אז מה בעצם אנחנו אומרים? תשתחררו מהקיבעון ומהסטיגמה של חתונות בתקופת החגים והצטרפו אלינו למסע אל עבר חתונת החלומות שלכם.

פינוק של חג

מכירים את זה שכולם רוצים חתונת קונספט, ולעשות משהו מגניב? מצוין, אנחנו סגרנו לכם את הפינה הזו בקלות רבה. קחו את החג המצוי, הסימנים שלו, המסורת והפכו אותה לקו המנחה של האירוע. אנחנו לא מדברים חס וחלילה על ארוחת חג שהיא בעצם חתונה שהיא בעצם ארוחת חג, אלא על חתונה בשטח עם טאצ’ וניחוח חגיגי, מהמילה חג. לדוגמה – קוקטייל על בסיס תפוחים (שלחו לנו הודעה ונפנק אותכם במתכון מעלף!), חופה מעוטרת ברימונים.. ואנחנו בטוחים שאם תפליגו עם הדמיון תגיעו למחוזות ורעיונות נפלאים.

על חופשת חתונה שמעתם?

יומיים, או שלושה של חגיגה בלתי נגמרת, עם המשפחה והחברים, או לחלופין טיסה ליעד רומנטי או הרפתקה רחוקה רגע אחרי. נשמע מעולה לא? קל מאד. אם החלטת לעשות חתונה בטבע בתקופת החגים זה פשוט יקרה, האורחים יקחו בקלות יום חופש ויפנקו את עצמם בגשר על ימי העבודה המעטים שיש גם ככה, ואתם תוכלו להתפנק וליהנות מזמן איכות ברוגע ובשקט, בלי לחשוב על מה קורה במשרד.

קצת מהיהדות

אז היות וכולנו גרים בישראל, לא יכולנו לוותר על כמה תאריכים מיוחדים על פי היהדות בתקופה הזו –  י”א-י”ג בתשרי. מדוע אתם שואלים? על פי הקבלה, ארבעת הימים שבין יום כיפור וחג סוכות הם ימים מיוחדים.. ומי מיוחד יותר מכלה וחתן ביום חתונתם?

ולסיום טריק קטן

סגרתם תאריך לחתונה? מצוין. שלחו לאורחים Save the date כמה שיותר מוקדם ועזרו להם לשריין את התאריך לחתונת השטח המדהימה שלכם. הרי כולנו יודעים שהם לא ירצו לפספס אותה…

הלכנו להתארגן לחתונה הבאה, נתראה בשמחות!