חתונה בשטח – הטרנדים של 2020

הראשון לתפוס את רשימת הטרנדים הוא – הקוקטייל!

ביג ביג קאמבק למשקה המעורבב. העונה אנחנו הולכים לפגוש אותם בתצוגות וצורות רבים. החל מעמדות מעוצבות עם הקוקטיילים האהובים על החתן והכלה ועד ברי קוקטיילים רחבי ידיים בהם מיקסולוגים מומחים יגישו לאורחים שלכם מגוון קוקטיילים טעימים ומדליקים.

צורת ההגשה והכוסות בהם יגישו את המשקאות הן טרנדים בפני עצמם, כאן הגבולות באמת לא קיימים. גולגולות, צדפים, כוסות גבוהות וצרות או להפך, קעריות, דלי לים ובעצם כל מה שאפשר למזוג לתוכו ושיהיה לבריאות!

 

חתונה שאכפת לה מהסביבה

לוקחים את המחזור צעד אחד קדימה ודואגים שכמה שיותר דברים בחתונה יהיו כאלו ששומרים על הסביבה – עיצוב מחומרים ממוחזרים (בקבוקי יין / קופסאות שימורים). אריזות TA לאורחים בסוף הארוחה, שימוש מופחת בפלסטיק ואריזות ניילון, ואיך לא – קשים מקרטון או מתירס. אפשר גם לשלב את זה בקטנה עם מסר חמוד לאורחים על הדרך – את המתנות לאורחים במידה ואתם מתכננים אורזים בנייר או בתיק רב פעמי.

 

אינטרקטיביות

תיוגים, האשטגים, שידור ישיר וכל מה שתרצו כבר ראינו ושמענו, אבל הפעם מדובר בהגשות אינטרקטיביות במהלך החתונה. לדומגה – מטרייה ועליה צ’ורוס לנשנוש ברחבה, או אולי לוליין שיגיש קינוחים לרחבה?

תדליקו את האורות

מסתמן ששנת 2020 הולכת להיות שנת האורות בעולם החתונות. התאורה עולה שלב! הגירלנדות מתחברות ומרימות את האירוע עם מגוון צורות וחיבורים מיוחדים (יצירת צורות, כיתוב או וילונות אור מרהיבים), מנורות וינטז’ על השולחנות, נורות פחם וכל מה שרק תחפצו בו. אור מביא איתו שמחה אז אור מיוחד מביא איתו שמחה כפליים  😉

כמובן שגם למען הנוחיות של האורחים – אפשר לדאוג שיהיו שירותים ניידים נוחים ומפוארים.

 

חתונה בטבע היא כבר מזמן לא טרנד אלא מגמה הולכת וגדלה, וזה הזמן לשלב את הטרנדים המגניבים שסיפרנו לכם עליהם או כל רעיון אחר שתרצו לחתונה. כי כשאתם בונים את החתונה של עצמכם הכל אפשרי.