שירותים אקסקלוסיביים לאירועים בטבע

לכולנו זכורה היטב בראש התמונה של קופסת הפלסטיק, הכחולה או האדומה עם החור הפלסטיקי, שתחתיו מתנקזים יחדיו מיטב הריחות והמראות. לזיכרון זה מצטרף ריח הניחוח שגורם לכולנו כאחד, לעצור נשימתנו, להיכנס להילוך מהיר, כדיי לסיים כמה שיותר מהר… ואז כשמסיימים, לצאת החוצה בזריזות, ולנשום נשמת רווחה המלווה בנשימה עמוקה של אוויר צלול ונקי.

זו החוויה המוכרת לכולנו מאותם שירותים כימיים, הידועים לשמצה, אך אלה, שלא ניתן להתווכח על כך, שמהווים היום את השירותים הזכורים ביותר, כשהם מלווים אותנו עוד מהמחנות בצופים.

ובדיוק על זיכרון כאוב זה, מתיישבת דאגתם של הזוגות המתעניינים באירוע בטבע, לגבי מה יהיה עם השירותים? הריי באירוע מוקפד וחשוב כמו חתונה בטבע לא נוכל להרשות לעצמנו ולאורחינו חווית שירותים כל כך קדומה, שלא נאמר, לא ראויה. בנוסף, הריי לא נוכל לצפות מהכלה ושמלתה להתענג בשירותים כימיים ולו החדשים ביותר.

אז תנו לנו להפתיע אתכם, השירותים הניידים הקיימים באירועים בטבע, לא יביישו את השירותים שבבתיכם, ואיך נאמר, לא נתפלא, אם תרצו לרכוש לעצמכם איזה תא אחד או שניים ולהעמיד לכם בחצר, כדיי שמידי פעם תוכלו להתפנק בחוויית שירותים יוצאת דופן.

מגוון החברות הקיימות היום בשוק השירותים הניידים לאירועים בטבע מציעות כולן תאי שירותים אקסקלוסיביים, כשכולם כוללים בתוכם:

  • מיכל הדחה למים- שמאפשר ל”הוריד מים” בסיום השימוש, בדיוק כמו בבית
  • אסלת ישיבה סטנדרטית הממוקמת בתא, יחד עם מתקן לנייר טואלט, פח ומנקה אסלות

                 שירותים ניידים    שירותים ניידים

  • כיורים לשטיפת ידיים, כמובן בליווי סבון, ניירות לניגוב הידיים, פח ומראה

 שירותים ניידים מבפנים   שירותים ניידים מבפנים

  • מזגן בכל תא שירותים ובלובי המשותף לשטיפת ידיים (לנשים ולגברים לחוד)
  • רצפת פרקט
  • מוזיקה שמתנגנת ברקע
  • מנקה צמוד
  • ואפילו מסכי T.V  ופינת המתנה דקורטיבית בחוץ, אם יש צורך להמתין.

השירותים מגיעים לאירועים בטבע, כקרוון, נקי ומעוצב, אשר יכול להכיל בין 2 ל-5 תאי שירותים, כשישנם קרונות בעלי הפרדה בין גברים לנשים, הן בתאי השירותים והן בתאי שטיפת הידיים.

                                           שירותים ניידים מבחוץ

התענוג הזה יעלה בין 2,600 ל-5,000 שקלים בהתאם לכמות התאים הרצויים, כשהיחס המקובל בענף החתונות והאירועים בטבע הוא תא אחד לכל 80  אורחים.

לאלה מכם, שדוגלים בטובת כדור הארץ ומתעניינים בפיתרון אקולוגי, נוכל להציע שירותים אקולוגיים או שירותי קומפוסט, אשר בתום השימוש, כל שנותר לעשות הוא לשפוך חופן של נסורת לאסלה, מה שמוביל, לאיטום הריח , עד כדיי כך, שלא תוכלו להבחין שמדובר בשירותים.

למידע נוסף על אירועים בטבע גשו ל”טיפים ומאמרים