חנה וגיא טבק

לשי היקר וכל הצוות.

איזו הפתעה היתה לגלות מישהו כמוך בעולם העסקים המפוקפק שנקרא ״חתונות״. .

לראשונה פגשנו אדם שבאמת הקשיב לנו ורצה בטובתנו ובשמחתו (ולא רק בכסף שלנו) מיד התחברנו

לשי ויחד איתו ועם נסיונו ורעיונותיו המבריקים, הפקנו את חתונת החלומות שלנו.

אפשרת לנו לעשות כרצוננו באירוע העליז הזה, לא הגבלת אותנו והיית לארג׳ בכל קנה מידה. הכל אפשרי עם מפיק כמוך שאפילו פעם אחת לא אמר לנו לא.

תודה נוספת מגיע לך על החיבור לכל הספקים המדהימים שהתאמת בדיוק לאירוע שלנו, ובעיקר תודה

על כך שבימים שלפני, וביום החתונה עצמו, היינו חופשיים לגמרי מכל דאגה והתעסקות. תודה על

האושר האור והשפע שהבאת לאירוע שלנו ועל כל שמחה והחיוניות שהפצת החוצה בזמן העבודה איתנו.

לא יכולנו לבחור מפיק טוב אמין ומקצועי יותר ממך, תודה שי ולכל צוות אדמה המופלאים.

אוהד ועדי דרורי

לכבוד תורי ושי היקרים,

ברצוננו להודות לכם מקרב לב, על הפקת חתונתו, ועל שנתתם לנו מתנה שאין כדוגמתה, פסטיבל אהבה שכמוהו עוד לא היה. זכינו והתברכנו במפיקים ובחברים שכמותכם .

בזכות יכולותיכם הנדירה להבין ולהתחבר לחלומנו ולהופכו למציאות, זכינו באירוע בלתי נשכח אשר עלה על כל דמיון.

שמחנו לגלות צוות הפקה מקצועי, אמין גמיש ובעל לב כה רחב, אשר הפך תוך זמן קצר לחלק מאתנו ולחלק מחגיגת האהבה שלנו.  יצרתם עבורנו את הסביבה האולטימטיבית לחתונתו, כאשר כל בקשה וגחמה שלנו זכתה ליחס מבין ומקבל ובמהירות עבודתכם הפכה למציאות קסומה.

מצאנו אנשים נדירים, יודעי נפש אדם ובעלי לב רחב ופתוח, אשר בנועם וברוגע הפיקו עבורנו  תוך זמן קצר עד כדי בלתי אפשרי, אירוע מדהים ביופיו, באיכותו ובמקוריותו.

אנחנו עדין ממשיכים לקבל משלל אורחינו, עוד ועוד מחמאות ותשבחות על האירוע המיוחד שהם זכו לקחת בו חלק ואנחנו מאושרים להעביר את תודותיהם הכנות גם אליכם אנשים יקרים, כאשר בעוד אנחנו היינו המפנטזים, אתם כקוסמים יצרתם פסטיבל אהבה הלכה למעשה והוכחתם לנו כי עוד אפשר להתחתן אחרת, באופן טבעי, אינטימי, אוטנטי, איכותי ומרגש עד דמעות.

ישר כוח על עבודת הקודש שלכם בהפצת האהבה בעולם,

ומי ייתן ועוצמת האהבה לה זכינו ואשר מילאה את ימי חתונתו תמשיך ללוותכם בהמשך דרכם האישית והמקצועית ותאפשר לאנשים רבים נוספים ליהנות מקסמכם הייחודי.

אין מילים אשר יתארו את עומק תודתנו

באהבה רבה

רועי וטל 14.9.12 “יער הפיות” בית אורן

שי, אייל וכל צוות “אדמה”

רצינו להגיד- תודה!
על הסבלנות לאורך כל הדרך, על ההקשבה והתמיכה, על רוחב הלב, על הרוגע והביטחון שהקרנתם, וכמובן על התוצאה המדהימה.

החתונה שלנו היתה יוצאת דופן ומיוחדת, האווירה היתה כיפית ושמחה, הארגון התנהל ללא תקלות וללא הפרעות בצורה מושלמת ונינוחה, הצלחתם להפיק אירוע יפהפה במקום לא סטנדרטי ואין לנו מספיק מילים להודות על כך.
התגובות הטובות שאנחנו מקבלים לא נגמרות, על ההפקה והארגון של המקום, האוכל, האלכוהול, השירות, המוזיקה- כל אלו השתלבו יחד בצורה מושלמת שיצרה את האירוע אותו רצינו ודמיינו. אתם אדירים!!!

תום ואורלי

לשי היקר ולכל צוות “אדמה”
הגענו אליכם אחרי חיפושים ארוכים ומתישים, בניסיון למצוא את האפשרות לערוך חתונה שתהיה מיוחדת, שלנו, גם בטבע וגם מותאמת לכל המשפחה, שלא תהיה יקרה מדי, אך תהיה איכותית ומוקפדת.
במפגש עם שי מיד הבנו שיש כאן משהו אחר מתעשיית החתונות הרגילה. אמינות, מקצועיות מעל ומעבר, ויותר מכל – ההרגשה ששי מגויס למעננו וכדי שהחתונה שלנו תהיה במחיר הכי טוב שאפשר, מבלי להתפשר ולו במעט על האיכות. חשוב לומר גם שהספקים שהיו בחתונה היו מעולים, לא יקרים, וגם אנשים ונשים טובים, דבר שהיה מאוד חשוב לנו.
אנחנו רוצים להודות מכל הלב על הכל: הכנות והאמינות, ההקפדה על הפרטים הקטנים, הזמינות, התמיכה ברגעים של חששות לפני החתונה (מפגעי מזג האוויר למשל), ועל המקצועיות הבלתי

מאיה ואמיר

שי מגשים החלומות וצוות אדמה היקרים,
רצינו להודות לכם מעומק הלב על החתונה המדהימה במיקום מספר 1 בארץ (ומי שטרם סגר חתונה ביוני שנה הבאה לרוץ ומהר…)! מהרגע הראשון בו פגשנו בך ובמטע המקסים ידענו שתמו חיפושינו, ואיזו בחירה מוצלחת עשינו! הפכת עבורנו את החלום למציאות, הורדת עבורנו את אחרון הכוכבים בשמיים והגשת לנו אותו בדמות הפקה יוצאת מן הכלל עם תכנון והקפדה עד הפרט האחרון. היית לנו יועץ מעולה בכל תחום ובזכותך השתתפו באירוע ספקים מצוינים שתרמו גם הם להצלחת האירוע, כל אחד בתחומו. ומעל הכל היית אתה, ישר, אכפתי, הגון, מקצועי עד הסוף, יוזם, מתקתק ותמיד תמיד עם חיוך ענק. האורחים לא מפסיקים להלל ולשבח את החתונה השמחה, היפה, הטבעית והמיוחדת שהשתתפו בה, וכל זה בזכותך. אשרייך שזכית בכישרון הענק הזה ואשרינו שזכינו בך! כשמך כן הנך שי – מתנה אמיתית! תודה ענקית איש יקר, מאיה ואמיר סולר

מיכל ואריאל

אז כבר עבר לו זמן מה, וזה מתחיל לחלחל לנו, כל החוויות עולות לנו.
אנחנו נזכרים כמה תודה אנחנו חייבים לך שי היקר (והצוות שלו כמובן) על כל האהבה שלך, הדאגה שלך, השלווה והחום החברי, על המקצועיות הבלתי מתפשרת שלך, על הסובלנות שכל כך חשובה ביום כזה. בקיצור יקירי, רוצים פשוט להגיד לך שאנחנו מאושרים שאתה זה שהיית שם. ולנו זה ברור שככה זה היה צריך להיות. אז פשוט תודה! שידעו כולם:) אוהבים אותך מאוד
מיכל ואריאל

שחר ואלון

שייקה והחברים מאדמה:
ברגישות ונחישות עשית לנו את ה-חתונה! החל מבחירת המקום, דרך הספקים הכי מקצועיים והכי מתאימים לאופי האירוע וכמובן עד ליום עצמו. בסבלנות וגמישות סבלת את כל השיגעונות (בעיקר שלי ובעיקר בימים מסוימים בחודש). בקיצור היה אירוע שהוא פשוט אנחנו (רק בחתונה). גם חודש וחצי אחרי אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות.
בשורה התחתונה- שווה לכם! באחריות. שחר ואלון